19. Ağaç Endüstrisi Fuarı [18 بهمن تا 23 بهمن 1400] | 2022


Ağaç Endüstrisi Alet ve Takıları Fuarı (MADEX 2022)

on dokuzuncu Hammaddeler, makineler, ekipman, ahşap endüstrileri ve mobilya için hususi internasyonal fuar (Maddox 2022) 18-21 Şubat tarihleri ​​içinde Tahran International Fairs’in kalıcı mekanında gerçekleştirilecek. Bu 4 günlük fuar, mühim bir informasyon avm ve ülkenin tüm kereste endüstrisi aktivistlerini bir araya getiriyor. Ek olarak ziyaretçiler, İran Ahşap Endüstrileri’nin Behzazi Şehrinde bulunan kalıcı sergi ve yeni ahşap işleme ve makine showroomunda ağaç işleme endüstrisinin son olarak ürünlerini, marangozluk ve marangozluk aletlerini, hammaddelerini vb. ziyaret edebilirler. Bu amaçla ve ziyaretçilerin rahatlığı için, sektör aktivistlerinin Nofin Wood’un kalıcı showroom’unda bulunan ürünleri kolayca ziyaret edebilmeleri için Tahran Internasyonal Fuarı’nın kalıcı konumundan İran’ın Behzazi Kasabası Wood Industries’e parasız servis sağlanmıştır. makine.

hepsinin arasından Ahşap endüstrisi fuarları Tahran Internasyonal Sergilerinin kalıcı yerinde düzenlenen, Ahşap endüstrisi fuarı Değişik bir havası var. Novin Chob, Novin Service, Parax ve Sazakaran şeklinde saygı duyulan şirket ve markaların yer alması fuara ayrı bir renk katıyor. Ziyaretçiler Novin Chub, Novin Service, Parax ve Sazokar kiosklarında en yeni takıları ve gadget’ları görebilir. Ek olarak bu kiosklarda hazır ve ergonomik ürünlerin çeşitli kullanım alanlarını yakından tanıyabilir ve gerekirse deneyebilirler.

Çağdaş ahşap ve mekanik aletler, demirbaşlar ve makinelerin satılmasında uzmanlar, lüzumlu demirbaşların ve talimatların satın alınması mevzusunda parasız uzman tavsiyesi sunmaya hazır olarak tezgahlarda hazır bulunmuş oldu. Ziyaretçiler, yazışma numaralarını ve e-postalarını vererek çeviri edilmiş katalog, broşür ve videolar alabilirler.

Ahşap Endüstrisi Fuarı’nda (MADIX) bulunan ürünler

Ağaç işleme takımları, hammaddeler, üretim ve kesim hat ve makinaları, CNC şeklinde ağaç işleme hat ve cihazları, oldukca fonksiyonlu makina ve tornalar, ahşap kaplamalar, çeşitli ağaç işleme takımları vb. sergilenen ürünler içinde yer verilmiştir.

Ahşap ve Alet Endüstrisi Fuarı (MADEX 2022) ne süre ve nerede?

on dokuzuncu Hammaddeler, makineler, ekipman, ahşap endüstrileri ve mobilya için hususi internasyonal fuar (Maddox 2022) 18-21 Şubat tarihleri ​​içinde Tahran International Fairs’in kalıcı yerinde gerçekleştirilecek ve ilgilenenler sergiyi 08:00 – 15:00 saatleri içinde ziyaret edebilirler. Ek olarak, tüm sektör aktivistleri ve bu alana ilgi duyanlar, Tahran, Cenup Azadegan Otoyolu, Fateh Köprüsü, Ahmedabad Mostofi çıkışından sonrasında, d. Parsa Meydanı, Bahzazi Kasabası, Iran Wood Industries, Salon 11E’yi ziyaret edin.Source bağlantı